top of page

Par mums

Grāmatvedības birojs AUGMENTUM darbojas kopš 2011.gada. Tā ir progresīva, kvalificētu un zinošu speciālistu komanda, kas saviem klientiem piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus izmantojot mūsdienīgus tehniskos risinājums.

Uzņēmuma galvenais specializācijas virziens ir pilna spektra grāmatvedības ārpakalpojumi, ko sniedzam gan juridiskām, gan fiziskām personām. Mūsu klientu lokā tiek pārstāvētas tādas nozares kā būvniecība, lauksaimniecība, namdaru un galdniecības izstrādājumu ražošana, skaistumkopšana, īpašumu apsaimniekošana, sabiedriskā ēdināšana, notāru biroji un ārstu privātprakses, kā arī citu jomu saimnieciskās darbības veicēji.

Lai kļūtu par neaizstājamu atbalstu uzņēmumu vadītājiem un saimnieciskās darbības veicējiem, nodrošinām arī nodokļu konsultācijas pakalpojumus, palīdzam veikt darbības ar izvēlētās uzņēmējdarbības formas reģistrāciju, un izmaiņu reģistrēšanu komercreģistrā, kā arī palīdzam papildu finansējuma piesaistē, sagatavojot Lauku atbalsta dienesta (LAD) un Attīstības finanšu institūcijas ALTUM atbalsta programmu projektu pieteikumus, kā arī sniedzam atbalstu projektu realizācijas gaitā.

Mūsu vīzija: laikam atbilstošs atbalsts finanšu jomā!
Savā ikdienas darbā esam vērsti uz rezultātu, kas sevī ietver kvalitatīvi paveiktu darbu, caur veiksmīgu abpusējo sadarbību, iedziļinoties uzņēmuma darbības specifikā un cenšoties sniegt savu atbalstu ceļā uz uzņēmuma izaugsmi.

 

IMG_20210104_131214_edited.jpg
Grāmatvedības un biznesa vadības sistēma
Sadarbībai ar klientiem mūsdienīgs risinājums
Mūsu darbam izvēlētā Biznesa vadības programma MONEO sniedz iespēju mūsu klientiem pilnvērtīgi sekot līdzi izmaksām, debitoru parādiem un uzņēmuma naudas plūsmai, laužot stereotipu, ka bieži vien uzņēmumi, kas izmanto grāmatvedības biroja ārpakalpojumus, nespēj sekot līdzi uzņēmuma finansēm.
moneo.jpg
Dokumentu iesniegšana
Taupot klientu laiku un resursus, piedāvājam esošajiem līgumpartneriem iesniegt dokumentus ne tikai klātienē, bet arī izmantojot OMNIVA pakomātu starpniecību.
omniva.jpg
E-grāmatvedība
Ejot laikam līdzi un sekojot labās prakses piemēram, piedāvājam grāmatvedības pakalpojumus maksimāli atsakoties no papīra un pārejot uz digitalizāciju. Tas ne tikai ļauj anulēt attālumu starp uzņēmuma vadību un grāmatvedi, bet ļauj nodrošināt efektīvu grāmatvedības uzskaites procesu.
Videozvana attālumā
whatsapp.jpg
Savā saziņā ar klientiem esam atvērti arī videozvanu lietotnei WhatsApp. 
Sazinieties ar mums

Paldies par ziņu!

bottom of page